НОВИНИ І АНОНСИ

Департамент екології та природних ресурсів

Бер

18

Увага! ОГОЛОШЕННЯ!

  На період дії карантину громадське обговорення планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій!!!!

   Для недопущення поширення на території України коронавірусу COVID-19, з метою дотримання заборон щодо проведення масових заходів кількістю понад 10 осіб, а також у зв’язку із обмеженням транспортних сполучень (в тому числі внутрішньообласного), вбачається за необхідне утриматись від проведення громадських слухань, запланованих на період дії карантину.

   Відповідно до частини 3 статті 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» уповноважений територіальний орган, а у випадках, визначених частинами третьою і четвертою статті 5 цього Закону, - уповноважений центральний орган зобов’язаний забезпечити громадське обговорення у процесі здійснення оцінки впливу на довкілля.

   Відповідно до частини п’ятої статті 7 Закону громадське обговорення планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля проводиться у формі громадських слухань та у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

   Тобто із зазначеної норми вбачається, що громадське слухання є обов’язковою, проте не виключною формою громадського обговорення.

   З урахуванням практики застосування положень Закону «Про оцінку впливу на довкілля» не вбачається за можливе спрогнозувати точну кількість учасників майбутніх слухань, але середньостатистичним показником є
10-50 учасників/на 1 слухання.

   До уваги громадськості надання письмових зауважень, коментарів та пропозицій по планованій діяльності можливо на електрону адресу Департаменту eko.koda@ukr.net та поштовим засобом зв´язку: м. Київ, вул. Басейна 1/2А, 01004.

   Також звертаємо увагу, що уся інформація, щодо процедур оцінки впливу на довкілля міститься у Єдиному реєстрі http://eia.menr.gov.ua/uk/cases.

   Зберігайте спокій та направляйте свої зауваження та пропозиції онлайн.