НОВИНИ І АНОНСИ

Департамент екології та природних ресурсів

Бер

16

НА КИЇВЩИНІ ПОСИЛЯТЬ ЗАХОДИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСУ COVID-19

   Сьогодні, 16 березня, відбулось позачергове засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом  тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської ОДА Василя Володіна.

   У ході роботи члени обласної комісії заслухали про посилення невідкладних заходів щодо запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом.

   “Сьогодні ситуація на території області знаходиться під контролем. В Київській області не виявлено жодного випадку захворювання на коронавірус, але ми повинні бути готовими до зміни ситуації. Тому зберігаємо спокій і подовжуємо працювати. Ми повинні зробити більше ніж максимум щоб врятувати здоров’я і життя людей”, – зазначив Василь Володін.

   За підсумками обговорень було вирішено обмежити пересування населення між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої необхідності, проведення культурних, політичних, соціальних, релігійних заходів за масовою участю громадян, роботу закладів громадського харчування, торгівельних закладів, готелів і хостеліврелігійних установ, проведення масових богослужінь, екскурсійних заходів. Крім того, тимчасово призупинять роботу спортивнікомплекси, басейни, музеї, бібліотеки, закладипобутового обслуговування населення та розважальнізаклади.