НОВИНИ І АНОНСИ

Департамент екології та природних ресурсів

Бер

13

СТАН ДОВКІЛЛЯ КИЇВЩИНИ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ У СПЕЦІАЛЬНОМУ ВЕБДОДАТКУ КОДА

   З метою інформування та підвищення екологічної свідомості населення Київської області, на сайті Департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (http://ecology-kievoblast.com.ua) функціонує веб - додаток «Моніторинг довкілля», де кожний мешканець Київської області має можливість ознайомитись з інформацією про:

   1) «Автоматизовані ПС», інформація про результати вимірювань 13 автоматизованих постів спостереження за атмосферним повітрям які діють в онлайн режимі 24/7.Стаціонарні пости здійснюють вимірювання та передачу в автоматичному режимі даних про метеорологічний стан навколишнього середовища (температура та вологість повітря, атмосферний тиск, кількість опадів, швидкість та напрям вітру, тощо), потужність еквівалентної дози гамма та рентгенівського випромінювання, а також даних про концентрацію забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, а саме:

  • оксид вуглецю, діоксид сірки, діоксид азоту вимірюють пости, встановлені у містах Васильків, Бориспіль, Богуслав та Вишгород;

  • оксид вуглецю, діоксид сірки, діоксид азоту, аміак, озон, сірководень та пил вимірюють пости, встановлені у містах Узин, Кагарлик та селищі Велика Димерка Броварського району;

оксид вуглецю, діоксид сірки, оксид та діоксид азоту, озон, сірководень та пил вимірюють пости, встановлені у містах Ірпінь, Вишневе, Боярка, Обухів, Переяслав-Хмельницький та селищі Іванків.

   2) «Місця видалення відходів», інформація про паспортизовані та внесених до реєстру місця виділення відходів, дату реєстрації, режим функціонування, категорію екологічної безпеки, площу в гектарах, тип розташування відходів.

   3) «Об’єкти ПЗФ», інформація про більш ніж 300 об’єктів природно-заповідного фонду, клас, тип, значення, загальну площу об’єкта та дату створення.

   4) «Підприємства», інформація про більш ніж 2300 підприємств, яким надали дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

   5) «ПС ЦГО», інформація про результати середньомісячних спостережень за станом забруднення атмосферного повітря постів Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського які знаходяться в місті Біла Церква, Бровари та Обухів. Пости визначають вміст в повітрі чотирьох основних домішок (завислі речовини, діоксид сірки, оксид вуглецю, діоксид азоту).

   6) «Надра», інформація про підприємства які мають відповідну дозвільну документацію на добування надр в Київській області.

Інформація на сайті постійно редагується та оновлюється для підвищення інформативності.

З детальною інформацією можливо ознайомитись на сайті Департаменту (http://ecology-kievoblast.com.ua).

 

                                                Завжди будемо раді Вас бачити!